Nowoczesne łóżko w Twojej sypialni

Nowoczesna sypialnia wymaga nietuzinkowych rozwiązań, projektując wnętrze, duża uwagę należy przyłożyć do detali. Sypialnia bez łóżka się nie obędzie, co więcej, ten element stanowi jej serce i najważniejszy punkt. Zazwyczaj ustawione centralnie, na środku pomieszczenia. Poza funkcją regeneracyjną, którą musi spełnić, jest także ważną ozdobą.

Urządzając nowoczesne wnętrze, warto zwrócić uwagę na kształty łoża. Duży mebel, wymaga także sporej ilości miejsca, dla komfortu użytkowania warto zwrócić także uwagę na odległości po bokach łoża, aby móc swobodnie poruszać się po sypialni. Dużą popularnością cieszą się łóżka tapicerowane obite ekoskórą. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu, bardzo eleganckie i często występujące w ciekawych kształtach.

Takie łóżka występują zazwyczaj w 3 popularnych rozmiarach powierzchni spania, 140×200, 160×200 oraz 180×200, jesli zależy nam na komforcie spania, w miarę możliwości nie warto oszczędzać na powierzchni spania, 160×200 wydaje się być rozwiązaniem jak najbardziej optymalnym i pozwalającym ze swobodą wypocząć dwójce osób.

Nowoczesne łóżko z tapicerowanym zagłowiem

Szukasz modeli które nie będą zajmowały tak dużo miejsca? Warto zwrócić uwagę na meble wykonane z płyty, jednak z zagłówkami obitymi materiałem lub ekoskórą. Są równie ciekawe pod względem stylistycznym, zajmują zdecydowanie mniej miejsca, przez co zostawiają duże pole do manewru jesli chodzi o wkomponowanie w sypialnię komody lub szafy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *